
Product category
Plastic Cooler Box

10L Cooler box
Model:JL-B-00010U
| Brand | YiSeng |
| Item number | JL-B-00010U |
| Capacity | 10L |
| Specification | 31cm*21cm*25cm |
| Material | PP&PE&PU |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 1250g |
| Packing | 8pcs/carton |
| Means | 63.5cm*43.5cm*52cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 11.5/10KGS |
| Logo | OEM |
Description

