
Product category
Plastic Cooler Box

13L Cooler box
Model:YS-B-00013A
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00013A |
| Capacity | 13L |
| Specification | 37.5cm*22cm*37.5cm |
| Material | PP+PE+EPS |
| Color | Blue,Orange and customized color |
| Weight | 1950g |
| Packing | 6PCS |
| Means | 72cm*38.5cm*76cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 13.5/12KGS |
| Logo | OEM |
Description

