
Product category
Plastic Cooler Box

20L Cooler Box
Model:YS-B-00020U
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00020U |
| Capacity | 20L |
| Specification | 38cm*26.5cm*32cm |
| Material | PP&PE&PU |
| Color | Blue,orange or customized color |
| Weight | 2150g |
| Packing | 6pcs/carton |
| Means | 81cm*39.5cm*66cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 14.5/13KGS |
| Logo | OEM |
Description

