
Product category
Plastic Cooler Box

24L Cooler box
Model:YS-B-00024
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00024 |
| Capacity | 24L |
| Specification | 45cm*27cm*40.5cm |
| Material | PP&PE&EPS |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 2.6kg |
| Packing | 4pcs |
| Means | 60cm*46cm*82.5cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 12.5/11KGS |
| Logo | OEM |
Description

