Product category
Plastic Cooler Box

26L Cooler Box
Model:YS-B-00026
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00026X |
| Capacity | 26L |
| Specification | 42cm*38cm*33cm |
| Material | PP&PE&EPS |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 2750g |
| Packing | 4pcs/carton |
| Means | 77cm*44cm*67cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 12.5/11KGS |
| Logo | OEM |
Description
