
Product category
Plastic Cooler Box

27L Cooler Box
Model:YS-B-00027
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00027 |
| Capacity | 27L |
| Specification | 46.5cm*33cm*33cm |
| Material | PP&PE&EPS |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 2750g |
| Packing | 4pcs/carton |
| Means | 65.5cm*47cm*66cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 13/11.5KGS |
| Logo | OEM logo |
Description

