
Product category
Plastic Cooler Box

28L Cooler box
Model:YS-B-00028A
| Brand | YiSeng |
| Item number | JL-B-00028A |
| Capacity | 28L |
| Specification | 43cm*34cm*42.5cm |
| Material | PP&PE&PU |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 4kg |
| Packing | 2pcs/carton |
| Means | 70cm*44.5cm*42.5cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 9.5/8KGS |
| Logo | OEM |
Description

