
Product category
Plastic Cooler Box

30L Cooler box
Model:YS-B-00030
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00030 |
| Capacity | 30L |
| Specification | 45cm*27cm*40.5cm |
| Material | PP&PE&EPS |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 2450g |
| Packing | 4pcs/carton |
| Means | 56cm*46cm*81cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 11/9.5KGS |
| Logo | OEM |
Description

