
Product category
Plastic Cooler Box

3.5L Cooler Box
Model:YS-B-00003U
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00003U |
| Capacity | 3.5L |
| Specification | 22cm*14.5cm*18.5cm |
| Material | PP&PE&PU |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 480g |
| Packing | 12pcs/carton |
| Means | 45cm*45cm*39cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 7.5/6KGS |
| Logo | OEM |
Description

