
Product category
Plastic Cooler Box

60L/65L Cool Box
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00060 |
| Capacity | 60L/65L |
| Specification | 65cm*40.5cm*44cm |
| Material | PP&PE&PU |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 8kg |
| Packing | 1pcs/carton |
| Means | 66cm*41.5cm*44cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 9.5/8KGS |
| Logo | OEM |
Description

