
Product category
Plastic Cooler Box

8L Cooler Box
Model:YS-B-00008B
| Product Feature | |
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00008B |
| Capacity | 8L |
| Specification | 32.5cm*24cm*20cm |
| Material | PP&PE&EPS |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 1.2kg |
| Packing | 8pcs/ carton |
| Means | 66.5cm*48cm*42cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 14.5/13KGS |
| Logo | OEM |
Description

