
Product category
Plastic Cooler Box

8L Cooler Bucket
Model:YS-B-00008
| Product Feature | |
| Brand | YiSeng |
| Item number | YS-B-00008 |
| Capacity | 8L |
| Specification | 23.5cm*33cm |
| Material | PP&PE&EPS |
| Color | Blue, orange or customized color |
| Weight | 993g |
| Packing | 12pcs |
| Means | 74cm*48cm*67cm |
| G.W./N.W.Per Carton | 13.5/12KGS |
| Logo | OEM |
Description

